O nás

Společnost AUTO IN s.r.o. vznikla v roce 2000. Za dobu své existence se stala jedním z největších autorizovaných prodejců vozů Ford v České republice. Od 1.5.2013 v Pardubicích rovněž poskytuje komplexní prodejní i servisní služby pro vozy značky Nissan

Cílem společnosti je poskytování komplexních služeb spojených s prodejem, provozem a servisem vozů Ford, Nissan, Volvo a Škoda. Každodenně se snažíme dělat vše pro maximální spokojenost nových i stávajících zákazníků. Neustále investujeme do rozšiřování a zkvalitňování prodejní a servisní sítě nejen ve východních Čechách.  V současné době má společnost AUTO IN s.r.o. své pobočky v Pardubicích, Liberci, Hradci Králové, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Děčíně a Svitavách. Sub-dealeři se nachází v České Lípě, Havlíčkově Brodě, Vysokém Mýtě, Klatovech, Havířově, Mostě, neautorizovaný servis v Chrudimi.

V oblasti prodeje i servisu se soustřeďujeme na vysokou kvalitu služeb včetně poradenství, představení a prohlídek vozů, testovacích jízd a také zajištění financování nákupu vozů. Naši prodejci jsou vysoce kvalifikovaní odborníci. V našich showroomech si můžete vybrat nejen z kompletní řady nových modelů značek Ford,Nissan a Volvo, ale i z dlouhé řady prověřených Referentských vozů a mnoha dalších ojetých vozů, všechny samozřejmě se zárukou.

Jsme zakladatelem a akcionářem společnosti F TRUCKS a.s., která vznikla za účelem dovozu a distribuce nákladních vozidel Ford Trucks do ČR.

Portfolio služby společnosti AUTO IN pak doplňuje provoz autopůjčovny s širokou nabídkou modelů vozů Ford.

Díky našim zkušenostem a postavení na trhu zaručujeme maximální kvalitu prodejních, servisních i asistenčních služeb a maximální výhodnost cen našich vozů.

Jsme partnerem společnosti AutoSystem s. r. o., která, jako jediná, zobrazuje vždy aktuálně a věcně správně naše skladové vozy prostřednictvím aplikace auto-link.cz. Pro správu obchodních případů využíváme aplikaci autoklient.cza tím máme neustálý přehled o Vaší poptávce.

Buďte IN s vozem od společnosti AUTO IN!

 

Spotlight

Novinky z facebooku